Zyrtare: Barella tek Inter deri në vitin 2026

Inter ka përmbushur një prej objektivave primare.

Nënshkrimi i kontratës së re me Nico Barella ishte në mesin e prioriteteve për Inter dhe kjo gjë është finalizuar tashmë.

Barella ka vendosur firmën në kontratën e re me ‘Zikaltrit’, njofton faqja zyrtare e Inter, përcjell Periskopi.

Mesfushori i kombëtares së Italisë do të jetë në qytetin e Milanos deri në vitin 2026.

Barella ka qenë në mesin e lojtarëve kyç në formacionin e Inter në dy vitet e fundit. /periskopi/

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION