Na shkruani [email protected]

Impresum

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga PERISKOPI. Të gjitha materialet në të, përfshirë videot dhe fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të PERISKOPI dhe për to PERISKOPI mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale.

Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të PERISKOPI’it. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e PERISKOPI, është shkelje e të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Impresum

Botues: PERISKOPI

Themelues: Ilir Mirena

Drejtor Ekzekutiv: Ilir Mirena

Kryeredaktor: Dafina Demaku

Redaktore: Artina Muqiqi

OPED: Jetlir Buja

Video produksioni:

Agon Ferizi,

Vjosa Mushkolaj

Email-i i redaksisë: [email protected]

Adresa: Rruga Tringë Smajli, Hyrja Nr.43/a, Nr.49, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: +383 (0) 49 82 22 03

Zhvillimi: KUTIA