Na shkruani [email protected]

Zoya

Mango njihet ndryshe si “mbreti i frutave”. Një prej frutave tropikalë më të pasur me…

04 Gus, 14:01

Ka 3 gjëra që burrat vënë re herën e parë kur gjenden me një grua…

05 Nën, 21:37

Shkencëtarë të shumtë, organizata të shëndetit familjar dhe seksual, kanë studiuar faktorët që ndikojnë në…

05 Nën, 10:30

Dashi Mos krijoni diskutime në marrëdhëniet tuaja sepse po ndodh një ndryshim tepër i veçantë.…

05 Nën, 10:02
11 mënyra për të ulur tensionin e lartë

Tensioni i lartë i gjakut (hipertensioni) shpesh quhet “vrasësi i heshtur” për shumë arsye. Zakonisht…

Updated 1 vit ago

Gjumi mund të ndikojë në mënyrën se si ecni, thotë një studim i ri

Nëse nuk flini mirë ose nuk flini mjaftueshëm, me gjasë nuk e keni njohur të…

Updated 1 vit ago

As ju s’mund t’i rezistoni prerjes më të famshme të flokëve këtë dimër

Nëse ka një prerje flokësh që do të shihni më shumë gjatë dimrit është “bixie”.…

Updated 1 vit ago

Horoskopi 4 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Sot arrini dhe përmbushni dëshirat e thella, kryesisht përmes kontakteve dhe komunikimeve, pasi bindja…

Updated 1 vit ago

Triku që sjell pasuri: Vendos një gjë në portofol

Shumë njerëz fokusohen vetëm te mungesa e parave, por jo te momenti kur i kanë.…

Updated 1 vit ago

Nëse kaloni shumë kohë me partnerin, keni nevojë për ca këshilla

Kur thua “kohë bashkë” duket si togfjalëshi perfekt për një çift të dashuruarish, por ja…

Updated 1 vit ago

Këto ushqime të përditshme ju ndihmojnë me shëndetin mendor!

Ka ushqime që mund të dëmtojnë shëndetin mendor, ashtu siç ka edhe ushqime që e…

Updated 1 vit ago

Hëna e re do të ketë surpriza për këto 4 shenja

Nëse po pyesni veten se ku është horoskopi i Susan Miller, po ju themi paraprakisht…

Updated 1 vit ago

Horoskopi për ditën e sotme, 2 nëntor 2021

Dashi Mbajtja e gjërave në ekuilibër sot mund të jetë e ndërlikuar për ju. Ekziston…

Updated 1 vit ago

5 gjëra që duhet t’i zbatoni nëse doni bark të sheshtë

Të gjithë e dimë mirë sa e vështirë është të bësh një bark të sheshtë!…

Updated 1 vit ago

6 zakone të këqija që s’ju lënë të jeni produktivë në punë

Kur shpërqëndroheni gjatë punës, e humbisni fokusin kryesor. Një studim i kryer në Universitetin e…

Updated 1 vit ago

Nevoja për të prekur fytyrën: Nga se ju vjen?

Ju shihni një puçër dhe vendosni ta shtrydhni. Nëse herën e parë nuk ia dilni,…

Updated 1 vit ago

Pse na ndodh dridhja e çuditshme e syrit?

Ndodh jo rrallë të ndjejmë që qepallat e syrit të na dridhen. Eshtë një lloj…

Updated 1 vit ago

Ç’mund të bëni nëse lidhja juaj shkon për mrekulli, por jo seksi

Ai s’përqëndrohet në orgazmën tuaj! Nëse ju dhe i dashuri juaj keni një marrëdhënie fantastike…

Updated 1 vit ago

Horoskopi javor, nga sot deri më 08 nëntor

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do…

Updated 1 vit ago

Ja shenjat që tregojnë nëse jeni të varur nga seksi

Kur bëhet fjalë për klasifikim – shumë nga njerëzit nuk pajtohen se varësia seksuale është…

Updated 1 vit ago