Na shkruani [email protected]

Sporti

Policia Rajonale e Komunikacionit Rrugor në Ferizaj, ka ndaluar shoferin i cili me automjetin e…

04 Gus, 14:53

Presidenti i Napolit Aurelio De Laurentis, ka thënë se nuk do të nënshkruajë me asnjë…

04 Gus, 14:29

Tretja është mënyra se si trupi juaj e kthen ushqimin në karburant. Mesatarisht ky proces…

04 Gus, 14:24

Basketbollisti amerikan, Iman Shumpert është arrestuar për shkak të posedimit të një sasie të drogës,…

04 Gus, 14:20
Tri skuadra shqiptare zhvillojnë ndeshje sot në garat evropiane

Skuadrat shqiptare do t’i rikthehen sot garave evropiane, ku tre prej tyre do ta vazhdojnë…

Updated 4 muaj ago

De Ketelaere gati për debutimin me Milanin

Charles De Ketelaere mbërriti te Milani në formë tepër të mirë dhe ai pritet të…

Updated 4 muaj ago

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit: Ronaldo është gati 38 vjeç, nuk e do më askush

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit, Jamie Carragher e ka goditur rëndë Cristiano Ronaldon pas situatës që po…

Updated 4 muaj ago

​Çiklizëm, Kosova me dy garues në Lojërat Evropiane

Në Lojërat Evropiane në çiklizëm që mbahen në Mynih të Gjermanisë, Kosova do të përfaqësohet…

Updated 4 muaj ago

Zyrtare: Chelsea nënshkruan me Carney Chukwuemeka

Chelsea ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e talentit Carney Chukwuemeka nga Aston Villa. Blutë e Londrës…

Updated 4 muaj ago

Ancelotti nuk përgjigjet për situatën Bale: Nuk jam babai i tij

Carlo Ancelotti ka dhënë një përgjigje të çuditshme në konferencën për shtyp, para ndeshjes së…

Updated 1 vit ago

Milan merr lajme të mira para derbit të qytetit, Rebic stërvitet me skuadrën

Milan po përgatitet për derbin e madh të Milanos, ndaj Interit. Para këtij takimi, skuadra…

Updated 1 vit ago

Dy fanse i kërkuan një foto me Tyson Fury – veprimi i kampionit të botës në boks i shokoi vajzat

Tyson Fury po vazhdon ta festojë fitoren e tij ndaj Deontay Wilder. Kampioni i peshave…

Updated 1 vit ago

E thonë nga FFK: Kosova pa trajner të ri deri në shkurt të 2022

Kombëtarja e Kosovës është aktualisht pa një selektor permanent, pas shkarkimit të Bernard Challandes. Në…

Updated 1 vit ago

Flaka Loxha fiton medaljen e bronztë evropiane për U-23

Flaka Loxha ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian të U-23 të xhudos, që…

Updated 1 vit ago

E konfirmon Klopp: Firmino ka pësuar një lëndim serioz

Roberto Firmino do t’i mungojë Liverpoolit për një periudhë diçka më të gjatë. Sulmuesi brazilian…

Updated 1 vit ago

Sfida interesante në xhiron e tretë të Ligës Unike

Xhiroja e tretë e Ligës Unike që zhvillohet në fundjavë do të sjellë takime mjaft…

Updated 1 vit ago

Zyrtare: Barella tek Inter deri në vitin 2026

Inter ka përmbushur një prej objektivave primare. Nënshkrimi i kontratës së re me Nico Barella…

Updated 1 vit ago

Mediet portugeze: Messi fitues i Topit të Artë për herë të shtatë, u njoftua këtë javë nga ‘France Football’

Lionel Messi me shumë gjasë do të jetë fitues i Topit të Artë këtë edicion.…

Updated 1 vit ago

Xavi përshëndetet me Al-Sadd – pritet konfirmimi i Barcelonës për postin e trajnerit

Xavi Hernandez është përshëndetur tashmë me stafin dhe lojtarët e Al Sadd. Më herët gjatë…

Updated 1 vit ago

Pozita e pestë në Baku për Distria Krasniqin, Kuka: Bëhemi gati për atje ku duhet, Paris 2024

Distria Krasniqi e ka nisur sot rrugëtimin e saj në kategorinë -52 kg. Turneu i…

Updated 1 vit ago