Na shkruani [email protected]

Showbiz

I ftuar në emisionin e verës në T7, “Era Verë” Milaim Zeka si gjithmonë solli…

04 Gus, 15:31

Babai i këngëtares Dua Lipa, Dukagjini, ka folur rreth festivalit “Sunny Hill” i cili ka…

04 Gus, 15:21

Dua Lipa është shprehur shumë e emocionuar për festivalin “Sunny Hill” i cili mbahet në…

04 Gus, 14:22

Ndihmësi i Johnny Depp tha se aktori dyshohet se e goditi Amber Heard në kokë,…

04 Gus, 14:04
Fifi s’e lëshon shkopin nga dora

Para dy netësh, dy banorët Sabiani dhe Einxhel kishin vendosur që t’i bashkojnë forcat për…

Updated 4 muaj ago

Graniti fajëson Fifin: Banorët nuk më kanë folur prej shkakut të saj

Ardhja e nënës e ka ndryshuar tërësisht sjelljen e Granitit kundrejt banorëve. Ai ka vendosur…

Updated 4 muaj ago

Semi tregon për marrëdhëniet e saj me djemtë

Në një bisedë me Kledin,Sarën dhe Beniadën ajo tregon për raportet e saj me djemtë.…

Updated 1 vit ago

Sipas një sondazhi nga faqja zyrtare e “BBV”, ky është banori që pritet të largohet sonte nga shtëpia

Donald Veshaj dhe Ardit Çuni janë dy të nominuarit e javës dhe njëri nga ta…

Updated 1 vit ago

Në The New York Times del një kritikë për filmin ‘Zgjoi’: “Fahrija s’është për t’u dashur, ajo zor se pëlqehet

Filmi “Hive” [shq. Zgjoi] ka arritur suksese të shumta ndërkombëtare dhe tashmë ka fituar edhe…

Updated 1 vit ago

Updated 1 vit ago

Ish e fejuara e Granitit ka qenë pjesë e këtij seriali të njohur vendor

Në mediet rozë u zbulua ish e fejuara e Granit Canës, konkurrentit VIP në Big…

Updated 1 vit ago

“Oh zemra” — Graniti i tmerron Semin dhe Monikën me maskën “ghostface”

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Big Brother Albania VIP. Graniti me anë të…

Updated 1 vit ago

Pas talljes së Feros vjen përgjigja nga grupi i Unikkatil’it

Reperi Feronit Shabani i njohur me nofkën “Fero”, ditën e djeshme është tallur me “UnikKatilin”,…

Updated 1 vit ago

Arjola Demiri vesh bluzen me logon “Liria ka emër – UÇK”

Banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, Arjola Demiri shpeshherë është…

Updated 1 vit ago

Pas talljes së Feros vjen përgjigja nga grupi i Unikkatil’it

Reperi Feronit Shabani i njohur me nofkën “Fero”, ditën e djeshme është tallur me “UnikKatilin”,…

Updated 1 vit ago

Pitbulli ia shqeu buzën, modelja 22 vjeçare rrëfen sulmin e tmerrshëm

Një modele ka Kalifornia ka përjetuar tmerrin kur një qen kafshoi dhe hoqi gjithë buzën…

Updated 1 vit ago

Fifi befason me përgjigjen kur pyetet se cilin prej banorëve do ta largonte nga programi

Banorët e Big Brother kanë luajtur mbrëmë me shishe. Si rrallë herë, ata u janë…

Updated 1 vit ago

Vëllai i Meghan Markle: Ajo do e lërë Harryn siç la ish-bashkëshortin e saj

Vëllai i Meghan Markle është bërë pjesë e reality show-t Big Brother VIP Australia dhe…

Updated 1 vit ago

Fero tallet me Unikkatilin, e etiketon në njoftimin e një restoranti ku kërkohet ndihmës-kuzhinier dhe enëlarës

Reperi i njohur shqiptar, Fero, ka treguar disa herë se nuk gëzon respekt për disa…

Updated 1 vit ago

Morena provokon nga fitnesi

Morena Taraku është një femër që gjithmonë vë në pah linjat perfekte të trupit. Në…

Updated 1 vit ago