68 vjeç: Kjo është nëna e Beyonces

Mamaja e divës së muzikës pop Beyonce, Tina Knowles, ka treguar së fundmi format e saj trupore dhe duhet thënë se duket tepër në formë. 68-vjeçarja u shfaq me një kostum në ngjyrë blu nga koleksioni i ri “Ivy Park”, ku ekspozoi këmbët e saj të tonifikuara dhe bustin e saj me një palë reçipeta me lule blu dhe rozë.

Stilistja kishte zgjedhur që flokët e saj të gjata t’i mbante të lëshuara, teksa kishte vendosur një kapele. “Ti mund të jesh ajo vajza në çdo moshë në Ivy Park”, shkroi nëna e fitueses së Grammy. “Ivy Park ka diçka për të gjithë, madje edhe për mua! Pasdite e përsosur me ata që dua me kapelën time Safari Ivy Park”, ka shkruar 68-vjeçarja në një tjetër postim.

Shpërndaje këtë artikull në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION