Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Legia-Drita: Vlera e skuadrave dhe futbollistët më të shtrenjtë

23 Shtator, 22:02

Dhunoi të dashurën e tij, klubi pranon të nënshkruajë me futbollistin e dënuar me burg

Tifozët e klubit anglez Selbi Taun kanë sulmuar klubin e tyre pasi mësuan se skuadrës së tyre do t’u bashkohej një lojtar i dënuar me burg për dhunë të rëndë ndaj ish-patneres së tij. Sulmuesi Ris Tompson është bërë shkak që tifozët e klubit të Selbi Taunit të kërkojnë largimin e menjëhershëm të tij. Në […]

Chelsea nuk e ka aspak problem me ekipin e Ligës së Dytë: Shënon edhe golin e dytë – Havertz spektakolar

Sonte në kuadër të EFL Cup po luhet ndeshja midis skuadrës londineze, Chelsea dhe ekipit nga Liga e Dytë, Burnsley, transmeton Periskopi. Tani kur po vijon minuta e 30’të e takimit, blutë kanë arritur ta shënojnë edhe golin e dytë të avantazhit, ku rrjetën e gjeti, Havertz. Ndërsa për 1:0 në minutën e 19’të kishte […]

ZOYA 

5 detaje që tregojnë moshën tonë të vërtetë

Sipas shkencës, njerëzit e kuptojnë që po flirtoni vetëm me 3 gjeste

Më në fund, shkenca ndërhyn për të na sqaruar si funksionin vërtet bota e flirtimit. Sado përpiqemi nuk jemi kurrë të qartë me shenjat e personit përballë dhe kështu nisin dilemat ...

Intervista 

Showbiz 

Klaudia Pepa e bën ‘nxehtë’ nga vaska, shfaqet komplet e zhveshur

Getoar Selimi humb një nga njerëzit e tij të familjes

Pas ndarjes me Feron, Arbenita hedh ‘thumbat’ në Instagram: Më kanë shfrytëzuar

Fjolla Morina bëhet “banorja” më e re e Kukësit

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN