Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
-->
-->

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Messi pagoi për lirimin e Ronaldinhos nga burgu?

9 Prill, 0:01

Propozimi interesant për La Ligan: Sezoni të kompletohet në ishuj

Asociacioni i hotelerive të Tenerifes i ka dhënë një propozim Federatës së Futbollit të Spanjës që ndeshjet e mbetura në La Liga ty mbyllin në ishuj. Presidenti i asociacionit Jorge Marichal ka sugjeruar që Tenerife dhe ishujt e tjerë të organizojnë të gjitha gjërat që të mbyllet ky sezon. Fakti është që ata ishuj janë […]

Vdes sportisti 35-vjeçar në Francë nga koronavirusi

Një lajm i rëndë për botën e sportit të ragbisë në Francë, duke qenë se ish-lojtari, Kristofe Pras, ka vdekur këtë të mërkurë në moshën 35 vjeçare. 35 vjeçari ka luajtur për Skuadrën Kombëtare Franceze të Ragbisë U-18 dhe shumicën e karrierës e pati në nivelin amator. Ishte koronavirusi i tmerrshëm, që kohët e fundit […]

ZOYA 

Pesë hilet e bukurisë që i bëjnë gratë franceze kaq simpatike

Maska për fytyrën që duhet t’i provoni sa më shpejtë

Maska ​​të lehta për fytyrën të bëra në shtëpi që adresojnë gjithçka, deri tek çarjet që shkaktohen nga stresi. Vazhdoni të lexoni për të gjetur mësimet më të mira të maskave për l...

Intervista 

Showbiz 

Reagimi i Dafinës nga karantina kur dëgjon tupanët para banesës

Shtrohet në spital babai i Mozzik dhe Getinjos

Robert Berishës i kërkohet të kthehet në konvikt

Dedikimi romantik i bashkëshortes së Daut Haradinajt në 42 vjetorin e lindjes së tij

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN